Rezultati natjecanja

Kup Samobora 2020

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 02.03.2020. u 10:58
Kup Samobora 2020
Ovog smo vikenda nastupili na međunarodnom Kupu Samobora sa ekipama U12, U14 i U16-U18.
Osvojili smo 8 medalja za naš klub
Rezultati:
1.mjesta Noa Žaper, Lucija Šegon
2.mjesta Magdalena Jambrošić, Roko Mance
3.mjesta Filip Novak, Josipa Nekić, Svebor Vasić, Elena Ilić
5.mjesta Tino Herjavić, Luka Petrić, Juraj Šegon, Noa Šekoranja
7.mjesto Mihovil Marić
Bez plasmana su ostali : Karlo Savić, Filip Kolak, Bruno Kovaček, Gabriel Jurić Kakša, Petra Nekić
Čestitke našim natjecateljima
Brzi oporavak Luki Petriću

Labinska republika 2020

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 24.02.2020. u 18:03
Ove nedjelje smo bili u Labinu na već tradicionalnom turniru Labinska republika
nastupili smo sa 17 natjecatelja i osvojili 13 medalja
Rezultati:
1.mjesta Lara Pravica, Josipa Nekić, Svebor Vasić
2.mjesta Roko Mance
3.mjesta Pjer Flajhar, Magdalena Jambrošić, Vita Crkvenac, Gabriel Jurić Kakša, Gjuro Gjuranović, Ena Hrgovan, Teo Dlaka, Lovro Ambrožić, Petra Mišić
5.mjesta Marin Lukić, Filip Marunić, Noa Šekoranja
7.mjesto Luka Petrić

Prvenstvo Hrvatske Kadeti 2020

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 04.02.2020. u 10:46
Na prvom velikom natjecanju ove godine osvojili smo 2 nove medalje a nekima je malo falilo do ulaska u borbu za medalju,čestitamo cijeloj ekipi

Tia Rapo, -70 srebrna
Lucija Šegon, -70 brončana
Roko Mance, -81 5.mjesto
Anita Zajec, -52 7.mjesto
Svebor Vasić, Marina Težak i Filip Kolak bez plasmana.

Zagreb Open 2020

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 19.01.2020. u 09:17
Zagreb Open 2020
Počela je nova godina pa je vrijeme i za prve medalje u 2020.
22 natjecatelja u uzrastima U12, U18, U14, U16, SEN nastupilo je na međunarodnom natjecanju Zagreb Open.
Rezultati:
1.mjesto Lucija Šegon
2.mjesto Tia Rapo, Marin Lukić
3.mjesto Anita Zajec, Magdalena Jambrošić, Filip Marunić, Elena Ilić, Svebor Vasić
5.mjesta : Marina Težak, Roko Mance, Filip Kolak, Gabriel Jurić Kakša, Anđela Pajaziti
7.mjesta : Noa Šekoranja, Petra Mišić, Stjepan Žabčić
Bez plasmana : Iva Brnas, Davor Herceg, Mihovil Marić, Ena Hrgovan, Bruno Kovaček, Juraj Šegon

Forma se polako brusi za prvenstvo Hrvatske koje nam je svakim danom sve bliže,čestitamo svima koji su nastupili,i želimo svima koji sada nisu uspjeli doći do medalje da to uspiju na prvom sljedećem natjecanju.

Kup Like 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 01.12.2019. u 12:52
Zadnja izmjena: 01.12.2019. u 12:53
Sa ovim natjecanjem polako zatvaramo kalendarsku godinu 2019,nastupili smo sa 26 članova u uzrastima U12, U14, U16, U18.
Osvojili smo 10 medalja

1 zlato
1 srebro
8 bronci

1.mjesto - Lucija Šegon

2.mjesto - Bela Grah

3.mjesta - Tia Rapo, Paola Brezak, Noa Šekoranja, Juraj Šegon, Roko Mance, Svebor Vasić, Filip Kolak, Fran Kaić

5.mjesta - Elena Herceg, Marina Težak, Bruno Ivanuš, Stjepan Žabčić, Davor Herceg

7.mjesta - Gabriel Jurić Kakša, Karlo Savić, Ena Hrgovan.

Bez plasmana: Bruno Kovaček, Ivano Magašić, Ivan Čajko, Tino Herjavić, Filip Marunić, Teo Dlaka, Nino Sarta, Luka Petrić.

Hrvatska judo liga

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 27.11.2019. u 11:18
Natjecanje 3. Hrvatska judo liga – Liga kadeta i mlađih kadeta održano je u Sportskoj dvorani OŠ u Primorskom Dolcu kod Kaštela, u subotu 23.11.2019. godine. Natjecalo se u muškoj i u ženskoj konkurenciji. Sudjelovalo je ukupno 7 ekipa i to 4 muške i 3 ženske ekipe. Nastupile su slijedeće ekipe, muški: Kaštela iz K. Starog, Istarski borac Pula, Zagrebačka judo škola i Biokovo Makarska, žene: Zagrebačka judo škola, Kaštela iz K. Starog i Biokovo Makarska.

MUŠKI

1. Istarski borac Pula ---------6 bodova

2. Kaštela – K Stari ---------- 4 boda

3. Zagrebačka judo škola ----2 boda

4. Biokovo Makarska ---------0 bodova

ŽENE:

1. Zagrebačka judo škola ------4 boda

2. Kaštela – K Stari -------------2 boda

3. Biokovo Makarska -----------0 bodova



Kup Jaske 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 12.11.2019. u 14:41
25 natjecatelja je nastupilo u nekoliko uzrasnih kategorija,i osvojili smo
8 zlatnih ,4 srebrne i 7 brončanih medalja
Nagradu za najboljeg natjecatelja U16. Juraj Šegon
Ekipno 2.mjesto
1.mjesta:
Lazar Saling, Andras Saling, Fran Novak, Ena Hrgovan, Lucija Šegon, Juraj Šegon, Svebor Vasić, Roko Mance
2.mjesta:
Josipa Nekić, Filip Marunić, Magdalena Jambrošić, Karlo Savić
3.mjesta:
Matko Validžić, Mihovil Marić, Nino Sarta, Juraj Šegon (U14), Noa Šekoranja, Elena Ilić, Gjuro Gjuranović
5.mjesta:
Teo Dlaka, Leda Brumnić, Filip Ratajc
7.mjesta:
Iva Brnas, Antonio Škiljan
Bez plasmana:
Marin Lukić, Filip Novak

"Sveti Vid", Rijeka

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 18.06.2019. u 12:44
Međunarodni judo turnir "Sveti Vid", Rijeka
Nastupilo je 14 natjecatelja i osvojili smo 10 medalja.
Rezultati:

1. mjesto
Mance Roko

2. mjesto
Šegon Lucija
Težak Marina (U18 i seniorke)
Šegon Juraj
Dlaka Teo
Jurić Kakša Gabriel

3. mjesto
Maršić Lovorka
Sarta Nino
Savić Karlo

5. mjesto
Ratajc Filip
Kolak Filip

7. mjesto
Ilić Elena

Bez plasmana
Lukić Marin
Vasić Svebor

Kup Državnosti

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 20.05.2019. u 11:48
Na ovom turniru naš klub je predstavljalo 9 judaša u uzrastu U10 i U12.
Osvojili smo:

1.mjesto Marin Ačkar
2.mjesto Mihovil Marić
3.mjesto Davor Herceg
5.mjesta Jakov Stepić, Matej Nimac
7.mjesta Bruno Kovaček, Karlo Pekas
Bez plasmana Petar Vuksan, Stjepan Gudelj.

Kup Pisarovine 2019

Objavljeno: Jug-Dujakovic Domagoj, 07.05.2019. u 10:55
Nastupili smo sa 12 natjecatelja na međunarodnom natjecanju u Pisarovini.
Osvojili smo 7 zlatnih 2 srerne 1 brončanumedalju
A ekipno 5.mjesto
Za nabolje natjecatelje su proglašeni: Lucija i Juraj Šegon

1.mjesta:
Marin Ačkar, Filip Marunić, Marin Lukić, Roko Mance, Juraj Šegon, Magdalena Jambrošić, Lucija Šegon

2.mjesta
Teo Dlaka, Gabriel Jurić Kakša

3.mjesto
Filip Ratajc

5.mjesto
Ivan Ačkar

7.mjesto
Bruno Kovaček

Pogledaj starije vijesti